NL EN DE
Afgeleverd

DAF’s CF met glasresteel voor Van der Ham

IJntema Carrosseriebouw te Heerenveen heeft onlangs in samenwerking met Allers...

Bekijk
DAF
 

Allers Allround

Onze vestigingen

Allers Bedrijfswagens Venlo BV

Allers Bedrijfswagens Venlo BV

Tasmanweg 1 T +31 (0)77 3237323
5928 LH Venlo F +31 (0)77 3237390
KVK 12038854 E venlo@allers.nl

Meer informatie Maak een afspraak
Allers Bedrijfswagens BV, hoofdkantoor

Allers Bedrijfswagens BV, hoofdkantoor

Rudolf Dieselweg 20 T +31 (0)77 3237323
5928 RA Venlo F +31 (0)77 3237399
KVK 12015744 E info@allers.nl

Meer informatie
Allers Bedrijfswagens Oss BV Vestiging Boxmeer

Allers Bedrijfswagens Oss BV Vestiging Boxmeer

Transportcentrum 2 T +31 (0)485 362344
5835 CT Boxmeer F +31 (0)485 362734
KVK 16019870 E boxmeer@allers.nl

Meer informatie Maak een afspraak
Allers Bedrijfswagens Maastricht BV, vestiging Kerkrade

Allers Bedrijfswagens Maastricht BV, vestiging Kerkrade

Ir. van der Elststraat 15 T +31 (0)45 5645410
6466 NB Kerkrade F +31 (0)45 5660415
KVK 14618649 E kerkrade@allers.nl

Meer informatie
Allers Bedrijfswagens Maastricht BV

Allers Bedrijfswagens Maastricht BV

Weerterveld 55 T +31 (0)43 358 8600
6231 NC Meerssen F +31 (0)43 3588619
KVK 14618649 E maastricht@allers.nl

Meer informatie Maak een afspraak
Allers Bedrijfswagens Oss BV

Allers Bedrijfswagens Oss BV

Kanaalstraat 18 T +31 (0)412 698000
5347 KM Oss F +31 (0)412 698018
KVK 16019870 E oss@allers.nl

Meer informatie Maak een afspraak
Allers Bedrijfswagens Venlo BV, vestiging Venray

Allers Bedrijfswagens Venlo BV, vestiging Venray

Vennootstraat 5 T +31 (0)478 517000
5804 CN Venray F +31 (0)478 517019
KVK 12038854 E venray@allers.nl

Meer informatie Maak een afspraak
Allers Bedrijfswagens Weert BV

Allers Bedrijfswagens Weert BV

Marconilaan 20 T +31 (0)495 531630
6003 DD Weert F +31 (0)495 531105
KVK 13026336 E weert@allers.nl

Meer informatie Maak een afspraak
Allers Nutzfahrzeuge GmbH

Allers Nutzfahrzeuge GmbH

Kimplerstrasse 330 T +49 (0) 2151 55690
D 47807 Krefeld F +49 (0) 2151 556955
KVK Amtsgericht Krefeld HR: 4271 E Infokrefeld@allers.nl

Meer informatie Maak een afspraak

Tips & Adviezen

Onze Partners

Nieuwsbrief